Obec Roudnice

Přeskočit na hlavní obsah | Přeskočit navigaci

Hlavní navigace


TJ Sokol Roudnice

Oficiální stránky klubu:

Předseda klubu:

Josef Klapka

Sekretář klubu:

Tomáš Rejl

Pokladník:

František Novotný
Znak fotbalového klubu TJ Sokol Roudnice

Tělovýchovná jednota Sokol Roudnice byla založena v roce 1919. V roce 1999 u příležitosti 80. výročí založení TJ Sokol nám byly starostou obce slavnostně předány do užívání nové kabiny. Kabiny vybudovala obec v letech 1998 – 1999. Na stavbě se členové a příznivci podíleli brigádnickou prací především – elektroinstalace, rozvod vody, odpady, venkovní fasáda a veškeré úpravy okolí kabin.

Naší hlavní náplní je sportovní činnost. V současné době máme 4 mužstva. A mužstvo dospělých působí v 1. A třídě krajské soutěže. B mužstvo dospělých již několik let působí v okresní soutěži. Družstva starších a mladších elévů působí v okresních soutěžích této věkové kategorie.

Každoročně – na pouť – (druhý víkend v červenci) pořádáme Velký pouťový turnaj dospělých. Turnaj probíhá v sobotu – po odehrání všech zápasů proběhne vyhlášení výsledků a předání Putovního poháru vítězi a dalších hodnotných cen oceněným. Turnajový den je zakončen Pouťovou zábavou v Přírodním divadle. V neděli odpoledne je Pouťový turnaj elévů a v podvečer sehraje utkání Stará garda Roudnice s některým z atraktivních soupeřů z okolí.

Na zahájení a ukončení fotbalové sezóny pořádáme posezení pro hráče, jejich manželky a příznivce jednotlivých družstev.

K naší činnosti máme k dispozici areál Přírodního divadla (majitel obec) s hrací plochou. Areál včetně jeho okolí pravidelně udržujeme. V poslední době se naše brigádnická činnost soustředila na dobudování zázemí fotbalového hřiště (objekt občerstvení, tribuna, okolí fotbalových kabin, nové zábradlí a lavice a další). Každoročně na jaře pořádáme sběr starého železa.


Foto obce

Obec Roudnice

Kontakt

OBEC ROUDNICE
Roudnice 100
Lhota pod Libčany
503 27

E-mail:
ouroudnice@iol.cz

Telefon:
+420 495 451 322
+420 495 450 130

Datová schránka: ht3bpgc

Individuální dotace obce Roudnice

Aktuálně z Mikroregionu

Mikroregion

Mikroregion URBANICKÁ BRÁZDA tvoří následující obce:

Logo mikroregionu Urbanická Brázda

Hradecký venkov, o.p.s.

Hradecký venkov, o.p.s.

Obec Roudnice © 2005 - 2017 | Prohlášení o přístupnosti | RSS

webdesign © 2005 - 2017 Petr Šiška [www.venus-reality.cz] a Tomáš Rejnyš [Tvorba webových stránek]